Odeszli do wieczności ...

niedziela,
21 października 2018

(294. dzień roku)

Niedziela, XXIX Tydzień zwykły
Dwudziesta Dziewiąta Niedziela zwykła

21 października 2018 r.

•Dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o 15.15. zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziny. Poświęcone zostaną różańce
i modlitewniki Droga do nieba.
•Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. oraz przystępujących do Komunii św.
•Dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na utrzymanie naszej parafii. Dzisiaj kolekta na Misje. Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy w minioną niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia 3077 zł. Ze sprzedaży kremówek dochód na duszpasterstwo młodzieży wyniósł 1699 zł.
•Za tydzień w niedzielę z inicjatywy Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie będziemy obchodzić w Polsce 10. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: «Pakistan. Przerwać milczenie». Wyrazem materialnego wsparcia chrześcijan
w Pakistanie będzie zbiórka do puszek przeprowadzona tego dnia przed kościołami w całej Polsce.
•Na stolikach są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Prosimy o czytelny zapis imion i nazwisk.
•Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

-Zapraszamy na Krąg biblijny do salki parafialnej o 18.30.

CZWARTEK
-Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na Mszę św. szkolną o 16.00. Po Mszy św. odbędzie się próba scholi dziecięcej.
-Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Świętej.

-Zapraszamy młodzież na spotkanie o 19.00.

-Spotkanie dla Dzieci Maryi o 10.30, a dla ministrantów o 11.30.
-Sakrament pokuty o 16.00.

NIEDZIELA – 28 października
-Zapraszamy wszystkich członków Róż różańcowych na nabożeństwo różańcowe o 15.15. Po reorganizacji grup powstało dziewięć Róż różańcowych po 20 osób każda.

Dyrektor Oddziału Regionalnego w Opolu oraz Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nysie zwracają się z uprzejmą prośbą do rolników, aby upewnili się, że agencja posiada ich aktualny numer rachunku bankowego. Jeżeli NIE, to należy niezwłocznie zgłosić się do Biura Powiatowego w Nysie i dokonać zmiany rachunku bankowego na aktualny!  Jest to pierwszy krok do tego, aby bez zbędnej zwłoki otrzymać należne dopłaty.

Liczba wyświetleń: